Dames 1

Selectie

  1. Ester Arets
  2. Maud Beumer
  3. Sharon Eussen
  4. Isabel Gulikers
  5. Bente Lochtman
  6. Mette Lochtman
  7. Gloria Spijkers
  8. Melanie Verbeek
  9. Merel Verbeek
  10. Carlijn Verbeek
  11. Mandy Weyts

Coach: Peter Arets

Trainer: Peter Arets / Harm Smit
Trainingstijd: Maandag 20.00u - 22.00u

Trainer: Peter Arets
Trainingstijd: Donderdag 19.30u - 21.30u

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1VC Kessel DS 2154010080
2Tecona - ADC DS 514319382
3Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 3133211198
3Peelpush DS 5133210094
5BVC Holyoke DS 1122394100
5PrismaWorx VC Weert DS 3122398111
7Vludoc '98 DS 111138293
8VC Fortutas DS 1000000
8Accretos DS 2000000
8VC HERO DS 2000000
8KLAVERBLAD / HHC DS 3000000
12Grashoek DS 2100480100

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
02-10-202116:00 uurVC Heerlen DS 1-Jokers VC DS 2 A Gene Bek Heerlen
09-10-202115:00 uurNumidia/vcLimac DS 1-VC Heerlen DS 1 Sportzaal Linne
16-10-202116:00 uurVC Heerlen DS 1-KLAVERBLAD / HHC DS 2 A Gene Bek Heerlen
23-10-202118:00 uurVC Mestreech DS 1-VC Heerlen DS 1 De Geusselt Maastricht
06-11-202116:00 uurVC Heerlen DS 1-Accretos DS 1 A Gene Bek Heerlen
13-11-202118:00 uurVC Voerendaal DS 1-VC Heerlen DS 1 De Joffer (sporthal) Voerendaal
20-11-202116:45 uurVC Landgraaf DS 3-VC Heerlen DS 1 Baneberg Landgraaf
27-11-202116:00 uurVC Heerlen DS 1 - Tecona-ADC DS 3 A Gene Bek Heerlen
11-12-202117:30 uurTecona - ADC DS 2-VC Heerlen DS 1 Overmunthe Urmond
22-01-202216:30 uurJokers VC DS 2-VC Heerlen DS 1 De Heeg Maastricht
29-01-202216:00 uurVC Heerlen DS 1-Numidia/vcLimac DS 1 A Gene Bek Heerlen
05-02-202219:00 uurKLAVERBLAD / HHC DS 2-VC Heerlen DS 1 Van Hornehal Horn
12-02-202216:00 uurVC Heerlen DS 1-VC Mestreech DS 1 A Gene Bek Heerlen
19-02-202216:30 uurAccretos DS 1-VC Heerlen DS 1 Het Maasveld Neer
12-03-202216:00 uurVC Heerlen DS 1-VC Voerendaal DS 1 A Gene Bek Heerlen
19-03-202216:00 uurVC Heerlen DS 1-VC Landgraaf DS 3 A Gene Bek Heerlen
26-03-202219:45 uurTecona - ADC DS 3-VC Heerlen DS 1 Overmunthe Urmond
02-04-202216:00 uurVC Heerlen DS 1 - Tecona-ADC DS 2 A Gene Bek Heerlen
09-04-202215:00 uurFyrfad DS 1-VC Heerlen DS 1 Universitair Sportcentrum UM Sports Maastricht

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden