Dames 1

Selectie

  1. Ester Arets
  2. Maud Beumer
  3. Chantal Dautzenberg
  4. Sharon Eussen
  5. Isabel Gulikers
  6. Bente Lochtman
  7. Mette Lochtman
  8. Beau Rijken
  9. Gloria Spijkers
  10. Melanie Verbeek
  11. Merel Verbeek
  12. Mandy Weyts

Coach: Peter Arets

Trainer: Peter Arets / Harm Smit
Trainingstijd: Maandag 20.00u - 22.00u

Trainer: Peter Arets
Trainingstijd: Donderdag 19.30u - 21.30u

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
VC Kessel DS 2000000
VC Fortutas DS 1000000
Grashoek DS 2000000
Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 3000000
BVC Holyoke DS 1000000
Accretos DS 2000000
Tecona - ADC DS 5000000
Vludoc '98 DS 1000000
VC HERO DS 2000000
Peelpush DS 5000000
PrismaWorx VC Weert DS 3000000
KLAVERBLAD / HHC DS 3000000

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
18-09-202116:00 uurVC Heerlen DS 1-Fyrfad DS 1 A Gene Bek Heerlen
25-09-202116:30 uurJokers VC DS 2-VC Heerlen DS 1 De Heeg Maastricht
02-10-202116:00 uurVC Heerlen DS 1-Jokers VC DS 3 A Gene Bek Heerlen
09-10-202115:00 uurNumidia/vcLimac DS 1-VC Heerlen DS 1 Sportzaal Linne
16-10-202116:00 uurVC Heerlen DS 1-KLAVERBLAD / HHC DS 2 A Gene Bek Heerlen
23-10-202118:00 uurVC Mestreech DS 1-VC Heerlen DS 1 De Geusselt Maastricht
06-11-202116:00 uurVC Heerlen DS 1-Accretos DS 1 A Gene Bek Heerlen
13-11-202118:00 uurVC Voerendaal DS 1-VC Heerlen DS 1 De Joffer (sporthal) Voerendaal
20-11-202116:45 uurVC Landgraaf DS 3-VC Heerlen DS 1 Baneberg Landgraaf
27-11-202116:00 uurVC Heerlen DS 1 - Tecona-ADC DS 3 A Gene Bek Heerlen
11-12-202117:30 uurTecona - ADC DS 2-VC Heerlen DS 1 Overmunthe Urmond
15-01-202216:00 uurVC Heerlen DS 1-Jokers VC DS 2 A Gene Bek Heerlen
22-01-202216:30 uurJokers VC DS 3-VC Heerlen DS 1 De Heeg Maastricht
29-01-202216:00 uurVC Heerlen DS 1-Numidia/vcLimac DS 1 A Gene Bek Heerlen
05-02-202219:00 uurKLAVERBLAD / HHC DS 2-VC Heerlen DS 1 Van Hornehal Horn
12-02-202216:00 uurVC Heerlen DS 1-VC Mestreech DS 1 A Gene Bek Heerlen
19-02-202216:30 uurAccretos DS 1-VC Heerlen DS 1 Het Maasveld Neer
12-03-202200:00 uurVC Heerlen DS 1-VC Voerendaal DS 1 A Gene Bek Heerlen
19-03-202216:00 uurVC Heerlen DS 1-VC Landgraaf DS 3 A Gene Bek Heerlen
26-03-202219:45 uurTecona - ADC DS 3-VC Heerlen DS 1 Overmunthe Urmond
02-04-202216:00 uurVC Heerlen DS 1 - Tecona-ADC DS 2 A Gene Bek Heerlen
09-04-202215:00 uurFyrfad DS 1-VC Heerlen DS 1 Universitair Sportcentrum UM Sports Maastricht

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
Er zijn nog geen uitslagen bekend