Dames 1

  • dames-1-01
  • dames-1-01

Selectie

  1. Nathalie Colangeli
  2. Jeanne Heil
  3. Cleo Lems
  4. Chantal Rijken-Dautzenberg
  5. Jolanda van der Schaaf
  6. Marcella Smeets
  7. Gloria Spijkers
  8. Melanie Verbeek

Coach: Roger Mevis

Trainer: Roger Mevis / Chantal Rijken-Dautzenberg
Trainingstijd:
Dinsdag 19.30u - 21.00u

Trainer: Roger Mevis / Chantal Rijken-Dautzenberg
Trainingstijd: Vrijdag 20.00u - 21.30u

Stand

Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1VC Heerlen DS 11155440
2ADC DS 61146378
3Furos DS 211423411
4ADC DS 712362919
5Vludoc '98 DS 311332718
6Fit & Fysio/VC Limac DS 411302521
7VC Mestreech DS 211282323
8ADC DS 912221731
9VC Maasdal DS 311171632
10VC Patrick DS 211151333
11Jokers VC DS 311111035
12Fyrfad DS 4110044

Programma

DatumTijdThuisUitSporthal
vrijdag 18 januari 201920:30VC Heerlen DS 1Fyrfad DS 4A Gene Bek, HEERLEN
zaterdag 26 januari 201915:30ADC DS 7VC Heerlen DS 1Overmunthe, URMOND
vrijdag 1 februari 201920:30VC Heerlen DS 1ADC DS 9A Gene Bek, HEERLEN
zaterdag 9 februari 201917:30ADC DS 6VC Heerlen DS 1Overmunthe, URMOND
vrijdag 15 februari 201920:30VC Heerlen DS 1Fit & Fysio/VC Limac DS 4A Gene Bek, HEERLEN
zaterdag 9 maart 201916:00Furos DS 2VC Heerlen DS 1Rolduc, KERKRADE
vrijdag 15 maart 201920:30VC Heerlen DS 1Jokers VC DS 3A Gene Bek, HEERLEN
zaterdag 23 maart 201916:00VC Maasdal DS 3VC Heerlen DS 1De Tump, WESSEM
zaterdag 30 maart 201918:00VC Patrick DS 2VC Heerlen DS 1In de Bandert, ECHT
vrijdag 5 april 201920:30VC Heerlen DS 1Vludoc '98 DS 3A Gene Bek, HEERLEN
vrijdag 12 april 201920:30VC Heerlen DS 1VC Mestreech DS 2A Gene Bek, HEERLEN

Uitslagen

DatumThuisUitUitslag
donderdag 13 dec 2018Vludoc '98 DS 3VC Heerlen DS 10 - 4
vrijdag 7 dec 2018VC Heerlen DS 1VC Maasdal DS 34 - 0
zaterdag 24 nov 2018Jokers VC DS 3VC Heerlen DS 10 - 4
vrijdag 16 nov 2018VC Heerlen DS 1Furos DS 24 - 0
zaterdag 10 nov 2018Fit & Fysio/VC Limac DS 4VC Heerlen DS 10 - 4
vrijdag 2 nov 2018VC Heerlen DS 1ADC DS 64 - 0
zaterdag 27 okt 2018ADC DS 9VC Heerlen DS 10 - 4
vrijdag 12 okt 2018VC Heerlen DS 1ADC DS 74 - 0
zaterdag 6 okt 2018Fyrfad DS 4VC Heerlen DS 10 - 4
zaterdag 29 sep 2018VC Mestreech DS 2VC Heerlen DS 10 - 4
vrijdag 21 sep 2018VC Heerlen DS 1VC Patrick DS 24 - 0