Dames 1

Selectie

  1. Ester Arets
  2. Iris Drieman
  3. Chantal Dautzenberg
  4. Sharon Eussen
  5. Isabel Gulikers
  6. Bente Lochtman
  7. Mette Lochtman
  8. Gloria Spijkers
  9. Melanie Verbeek
  10. Merel Verbeek
  11. Mandy Weyts

Coach: Peter Arets

Trainer: Peter Arets / Harm Smit
Trainingstijd: Maandag 20.00u - 22.00u

Trainer: Peter Arets / Harm Smit
Trainingstijd: Donderdag 19.30u - 21.30u

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Jokers VC DS 2419151401290
2VC Mestreech DS 1418142395284
3PrismaWorx VC Weert DS 2415124394341
4VC Landgraaf DS 241198374361
5Numidia/vcLimac DS 241198354358
6VC Maasdal DS 141098379344
7Fyrfad DS 247711388421
8VC HERO DS 347610294371
9HORNERHOF/HHC DS 33548251284
10Tecona - ADC DS 445513361427
11VC Heerlen DS 145412331373
12Vludoc '98 DS 232211242310

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendPrismaWorx VC Weert DS 2-VC Heerlen DS 1 Vervallen wedstrijd: 7000D2L AI, Datum: , Speellocatie: Aan de bron Weert
OnbekendVC Mestreech DS 1-VC Heerlen DS 1 Vervallen wedstrijd: 7000D2L CI, Datum: , Speellocatie: De Geusselt Maastricht
OnbekendVC Heerlen DS 1-VC Landgraaf DS 2 Vervallen wedstrijd: 7000D2L IB, Datum: , Speellocatie: A Gene Bek Heerlen
OnbekendVC Heerlen DS 1-VC Maasdal DS 1 Vervallen wedstrijd: 7000D2L ID, Datum: , Speellocatie: A Gene Bek Heerlen
28-11-202014:00 uurFyrfad DS 2-VC Heerlen DS 1 Vervallen wedstrijd: 7000D2L FI, Datum: zaterdag 28 november, 14:00, Speellocatie: Universitair Sportcentrum UM Sports Maastricht
12-12-202016:00 uurVC Heerlen DS 1-Numidia/vcLimac DS 2 Vervallen wedstrijd: 7000D2L IE, Datum: zaterdag 12 december, 16:00, Speellocatie: A Gene Bek Heerlen
06-02-202116:00 uurVC Heerlen DS 1-Vludoc '98 DS 2 A Gene Bek Heerlen
27-02-202119:00 uurHORNERHOF/HHC DS 3-VC Heerlen DS 1 Van Hornehal Horn
06-03-202116:30 uurJokers VC DS 2-VC Heerlen DS 1 De Heeg Maastricht
13-03-202116:00 uurVC Heerlen DS 1-VC HERO DS 3 A Gene Bek Heerlen
20-03-202113:00 uurTecona - ADC DS 4-VC Heerlen DS 1 Overmunthe Urmond
27-03-202116:00 uurVC Heerlen DS 1-Fyrfad DS 2 A Gene Bek Heerlen
10-04-202112:45 uurNumidia/vcLimac DS 2-VC Heerlen DS 1 Sportzaal Linne

Uitslagen

Vervallen wedstrijd: 7000D2L IG, Datum: zaterdag 21 november, 16:00, Speellocatie: A Gene Bek, Tacitusstraat 130 , 6417TZ Heerlen Vervallen wedstrijd: 7000D2L HI, Datum: donderdag 12 november, 20:30, Speellocatie: Jo Gerris, Achilleslaan 2 A, 6042JV Roermond Vervallen wedstrijd: 7000D2L IL, Datum: zaterdag 7 november, 16:00, Speellocatie: A Gene Bek, Tacitusstraat 130 , 6417TZ Heerlen Vervallen wedstrijd: 7000D2L IJ, Datum: zaterdag 31 oktober, 16:00, Speellocatie: A Gene Bek, Tacitusstraat 130 , 6417TZ Heerlen Vervallen wedstrijd: 7000D2L KI, Datum: zaterdag 17 oktober, 16:15, Speellocatie: Gitek Sport Sportcentrum, Leeuwerikstraat 2 , 6361VM Nuth
DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
21-11-202016:00 uur
12-11-202020:30 uur
07-11-202016:00 uur
31-10-202016:00 uur
17-10-202016:15 uur
03-10-202016:45 uurVC Landgraaf DS 2 - VC Heerlen DS 13-1 12-25, 25-20, 25-21, 26-24
19-09-202019:00 uurVC Maasdal DS 1 - VC Heerlen DS 11-3 25-19, 21-25, 18-25, 20-25