Dames 2

Selectie

  1. Isa Blezer
  2. Suus van der Bolt
  3. NIna Bussers
  4. Sanne Erven
  5. Milou Hellebrand
  6. Inge Krijgsman
  7. Tuyen Nguyen
  8. Beau Rijken
  9. Lisa Starmans
  10. Milou Vincken
  11. Franca van Westerop

Coach: Paul Verbeek

Trainer: Paul Verbeek
Trainingstijd: Maandag, 20.00u - 21.30u

Trainer: Paul Verbeek, Ralph Beckers
Trainingstijd: Donderdag, 19.30u - 21.00u

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Flamingo's'56 DS 3154010048
1VCP DS 3154010047
3Hovoc DS 5000000
3Vollan '65 DS 3000000
5ActiveRooy DS 3100448100
5Avance DS 5100447100

Programma

Wedstrijd: 7000D3U1 FG, Datum: zaterdag 25 september, 15:15, Speellocatie: Overmunthe, Raadhuisstraat 64 , 6129CE Urmond Wedstrijd: 7000D3U1 GD, Datum: zaterdag 2 oktober, 14:00, Speellocatie: A Gene Bek, Tacitusstraat 130 , 6417TZ Heerlen Wedstrijd: 7000D3U1 DG, Datum: zaterdag 9 oktober, 15:00, Speellocatie: Universitair Sportcentrum UM Sports, P Debyeplein 15 , 6229HA Maastricht Wedstrijd: 7000D3U1 GB, Datum: zaterdag 16 oktober, 14:00, Speellocatie: A Gene Bek, Tacitusstraat 130 , 6417TZ Heerlen Wedstrijd: 7000D3U1 BG, Datum: zaterdag 23 oktober, 16:30, Speellocatie: De Heeg, Roserije 500 , 6228DN Maastricht Wedstrijd: 7000D3U1 CG, Datum: zaterdag 30 oktober, 17:30, Speellocatie: Overmunthe, Raadhuisstraat 64 , 6129CE Urmond Wedstrijd: 7000D3U1 GE, Datum: zaterdag 6 november, 14:00, Speellocatie: A Gene Bek, Tacitusstraat 130 , 6417TZ Heerlen Wedstrijd: 7000D3U1 EG, Datum: zaterdag 13 november, 18:00, Speellocatie: De Geusselt, Olympiaweg 68 , 6225XX Maastricht Wedstrijd: 7000D3U1 GA, Datum: maandag 15 november, 20:30, Speellocatie: A Gene Bek, Tacitusstraat 130 , 6417TZ Heerlen Wedstrijd: 7000D3U1 AG, Datum: zaterdag 20 november, 14:30, Speellocatie: Baneberg, Banebergpassage 108 , 6371HW Landgraaf Wedstrijd: 7000D3U1 GF, Datum: zaterdag 27 november, 14:00, Speellocatie: A Gene Bek, Tacitusstraat 130 , 6417TZ Heerlen
DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
25-09-202115:15 uur
02-10-202114:00 uur
09-10-202115:00 uur
16-10-202114:00 uur
23-10-202116:30 uur
30-10-202117:30 uur
06-11-202114:00 uur
13-11-202118:00 uur
15-11-202120:30 uur
20-11-202114:30 uur
27-11-202114:00 uur

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden