Dames 2

Selectie

  1. Ashley Bailey
  2. Lisa Bercx
  3. Anne Bormans
  4. Josie Bosch
  5. Fleur Rauer
  6. Abia Gage
  7. Samantha Onink
  8. Ellen Loman
  9. Seliene Paas
  10. Nayah Somsaeng
  11. Jill Spijkers
  12. Aryanna Truss
  13. Fanny Zhu

Coach: Ab Chardon

Trainer: Ab Chardon
Trainingstijd:
Maandag, 20.00u - 21.30u

Trainer: Ab Chardon
Trainingstijd: Donderdag, 19.30u - 21.00u

N.B. op wedstrijddagen van Heren 1 donderdag van 19.00u - 20.30u

Stand

Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1Fyrfad DS 316665314
2VC S.E.C. DS 216625217
3Furos DS 316494027
4VC Voerendaal DS 216423732
5ADC DS 816363138
6VC HERO DS 317342841
7Jokers VC DS 418282652
8VC Heerlen DS 2158854

Programma

DatumThuisUitUitslag
zaterdag 23 februari 2019VC S.E.C. DS 2VC Heerlen DS 2
zaterdag 9 maart 2019VC Heerlen DS 2ADC DS 8
zaterdag 16 maart 2019VC Heerlen DS 2Jokers VC DS 4
zaterdag 23 maart 2019VC Voerendaal DS 2VC Heerlen DS 2
zaterdag 6 april 2019VC Voerendaal DS 2VC Heerlen DS 2
zaterdag 13 april 2019Jokers VC DS 4VC Heerlen DS 2

Uitslagen

DatumThuisUitUitslag
zaterdag 16 feb 2019VC Heerlen DS 2Fyrfad DS 30 - 4
zaterdag 9 feb 2019Furos DS 3VC Heerlen DS 24 - 0
zaterdag 2 feb 2019VC Heerlen DS 2ADC DS 81 - 3
zaterdag 26 jan 2019VC S.E.C. DS 2VC Heerlen DS 23 - 1
zaterdag 19 jan 2019VC Heerlen DS 2Fyrfad DS 30 - 4
zaterdag 12 jan 2019VC Heerlen DS 2VC HERO DS 31 - 3
zaterdag 8 dec 2018VC Heerlen DS 2VC Voerendaal DS 20 - 4
zaterdag 24 nov 2018Jokers VC DS 4VC Heerlen DS 24 - 0
zaterdag 17 nov 2018VC Heerlen DS 2VC S.E.C. DS 20 - 4
zaterdag 3 nov 2018VC Heerlen DS 2Furos DS 32 - 3
donderdag 25 okt 2018ADC DS 8VC Heerlen DS 23 - 2
zaterdag 20 okt 2018VC Heerlen DS 2VC HERO DS 30 - 4
zaterdag 6 okt 2018Fyrfad DS 3VC Heerlen DS 24 - 0
zaterdag 29 sep 2018VC HERO DS 3VC Heerlen DS 23 - 1
zaterdag 22 sep 2018VC Heerlen DS 2Furos DS 30 - 4