Dames 2

Selectie

  1. Maud Beumer
  2. Isa Blezer
  3. Sanne Erven
  4. Milou Hellebrand
  5. Inge Krijgsman
  6. Tuyen Nguyen
  7. Lisa Starmans
  8. Milou Vincken
  9. Franca van Westerop

Coach: Ralph Beckers

Trainer: Ralph Beckers
Trainingstijd: Maandag, 18.30u - 20.00u

Trainer: Ralph Beckers
Trainingstijd: Donderdag, 19.30u - 21.00u

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
ActiveRooy/MVC '64 DS 3000000
Avance DS 5000000
Flamingo's'56 DS 3000000
Hovoc DS 5000000
VCP DS 3000000
Vollan '65 DS 3000000

Programma

Wedstrijd: 7000D2M CJ, Datum: zaterdag 18 september, 14:00, Speellocatie: A Gene Bek, Tacitusstraat 130 , 6417TZ Heerlen Wedstrijd: 7000D2M IC, Datum: zaterdag 25 september, 16:30, Speellocatie: De Heeg, Roserije 500 , 6228DN Maastricht Wedstrijd: 7000D2M CH, Datum: zaterdag 2 oktober, 14:00, Speellocatie: A Gene Bek, Tacitusstraat 130 , 6417TZ Heerlen Wedstrijd: 7000D2M GC, Datum: zaterdag 9 oktober, 13:00, Speellocatie: Sportzaal, Nieuwe Markt 7 , 6067CG Linne Wedstrijd: 7000D2M CF, Datum: zaterdag 16 oktober, 14:00, Speellocatie: A Gene Bek, Tacitusstraat 130 , 6417TZ Heerlen Wedstrijd: 7000D2M EC, Datum: zaterdag 23 oktober, 16:00, Speellocatie: Rolduc, Rolduckerstraat 112 , 6461VN Kerkrade Wedstrijd: 7000D2M LC, Datum: zaterdag 13 november, 15:15, Speellocatie: Overmunthe, Raadhuisstraat 64 , 6129CE Urmond Wedstrijd: 7000D2M BC, Datum: zaterdag 20 november, 19:30, Speellocatie: De Tump, Thornerweg 4 , 6019CA Wessem Wedstrijd: 7000D2M CA, Datum: zaterdag 27 november, 14:00, Speellocatie: A Gene Bek, Tacitusstraat 130 , 6417TZ Heerlen Wedstrijd: 7000D2M KC, Datum: zaterdag 11 december, 13:00, Speellocatie: Overmunthe, Raadhuisstraat 64 , 6129CE Urmond Wedstrijd: 7000D2M CI, Datum: zaterdag 15 januari, 14:00, Speellocatie: A Gene Bek, Tacitusstraat 130 , 6417TZ Heerlen Wedstrijd: 7000D2M HC, Datum: donderdag 20 januari, 19:30, Speellocatie: Jo Gerris, Achilleslaan 2 A, 6042JV Roermond Wedstrijd: 7000D2M CG, Datum: zaterdag 29 januari, 14:00, Speellocatie: A Gene Bek, Tacitusstraat 130 , 6417TZ Heerlen Wedstrijd: 7000D2M FC, Datum: zaterdag 5 februari, 19:00, Speellocatie: Van Hornehal, Rijksweg 7 A, 6085AA Horn Wedstrijd: 7000D2M CE, Datum: zaterdag 12 februari, 14:00, Speellocatie: A Gene Bek, Tacitusstraat 130 , 6417TZ Heerlen Wedstrijd: 7000D2M CL, Datum: zaterdag 12 maart, 14:00, Speellocatie: A Gene Bek, Tacitusstraat 130 , 6417TZ Heerlen Wedstrijd: 7000D2M CB, Datum: zaterdag 19 maart, 14:00, Speellocatie: A Gene Bek, Tacitusstraat 130 , 6417TZ Heerlen Wedstrijd: 7000D2M AC, Datum: zaterdag 26 maart, 0:00, Speellocatie: Gymzaal Scheyvenstraat, Scheijvenstraat 10 , 6011RL Ell Wedstrijd: 7000D2M CK, Datum: zaterdag 2 april, 14:00, Speellocatie: A Gene Bek, Tacitusstraat 130 , 6417TZ Heerlen Wedstrijd: 7000D2M JC, Datum: zaterdag 9 april, 0:00, Speellocatie: Universitair Sportcentrum UM Sports, P Debyeplein 15 , 6229HA Maastricht
DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
18-09-202114:00 uur
25-09-202116:30 uur
02-10-202114:00 uur
09-10-202113:00 uur
16-10-202114:00 uur
23-10-202116:00 uur
13-11-202115:15 uur
20-11-202119:30 uur
27-11-202114:00 uur
11-12-202113:00 uur
15-01-202214:00 uur
20-01-202219:30 uur
29-01-202214:00 uur
05-02-202219:00 uur
12-02-202214:00 uur
12-03-202214:00 uur
19-03-202214:00 uur
26-03-202200:00 uur
02-04-202214:00 uur
09-04-202200:00 uur

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
Er zijn nog geen uitslagen bekend