Heren 3

Selectie

  1. Ivo Baten
  2. Bart Drieman
  3. Bas van Duren
  4. Mischa Kater
  5. Henrie vd Kommer
  6. Mathijs Saas
  7. Esper Sterck
  8. Paul Verbeek
  9. Dylan Zegels

Trainer: Ivo Baten
Trainingstijd:
Dinsdag, 19.30u - 21.00u

Trainer: Raymond Jansen
Trainingstijd: Vrijdag, 21.00u - 22.30u

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Furos HS 4620179566517
2VC S.E.C. HS 1419151397218
3Jokers VC HS 45141210469431
4Furos HS 33985308234
5Tecona - ADC HS 432211187307
6Fyrfad HS 351119282502

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
Het programma is nog niet bekend

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
Er zijn nog geen uitslagen bekend