Sponsors

 Heren Wedstrijdshirts Autosport Brouns Heerlen http://www.autosportbrouns.nl/
      Hotel De Plank Noorbeek http://www.deplanknoorbeek.nl/
    Joost Doensen Tandtechniek https://www.joostdoensentandtechniek.nl
    DPA Publiek Domein / Dunk Detacheringen http://www.dunkdeta.nl
  Trainingspakken Hotel Rido Valkenburg a/d Geul https://www.hotel-rido.nl/
  Inspeelshirts PensioenVizier Schinveld https://www.pensioenvizier.nl/
 Dames Wedstrijdshirts Verkeersschool Vos http://www.verkeersschool-vos.nl
    Cafe D'r Klinge https://www.drklinge.nl
    Symposium Parkstad https://www.symposiumparkstad.nl
    Sport 2000 Kerkrade / Ski Outlet https://www.sport2000.nl/nl/pages/sport-2000-parkstad/
  Trainingspakken Hotel Rido Valkenburg a/d Geul https://www.hotel-rido.nl/
 Jeugd  Wedstrijdshirts Ralmar Advies http://www.ralmar.nl
    Autotaalglas https://www.autotaalglas.nl

Overige sponsors seizoen 2017/2018:

Website Albert Heijn XL https://www.ah.nl/winkel/albert-heijn/kerkrade/1666 
Website Rabobank Parkstad Limburg http://www.rabobank.nl/lokale-bank/parkstad-limburg
Website Volta Limburg http://www.voltalimburg.nl
Banner Autosport Brouns Heerlen http://www.autosportbrouns.nl
Banner Consten Vastgoed http://www.consten-vastgoed.nl
Banner Ralmar Advies http://www.ralmar.nl

Alle Sponsors, bedankt voor de steun!!!